ProFume – nowość na rynku fumigacji!

ProFume to nowe rozwiązanie zapewniające precyzyjną fumigację! Jest to alternatywa dla niedozwolonego w Polsce bromku metylu oraz częściowo zakazanego fosforowodoru. Obecnie fumigacja fluorkiem sulfurylu jest wymagana przy eksporcie towarów wysokiego ryzyka do Australii, czy eksporcie drewna do Chin.

ProFume, czyli fluorek sulfurylu

Preparat ProFume został sklasyfikowany jako środek ochrony roślin, jego substancją czynną jest fluorek sulfurylu. Dlaczego fumigacja fluorkiem sulfurylu jest najbardziej precyzyjna? Monitorowanie fumigacji pozwala na jej optymalizację w każdej sekundzie procesu. Program Fumiguide wykorzystywany w monitorowaniu, dopasowuje parametry fumigacji biorąc pod uwagę docelowe szkodniki, wymagany czas ekspozycji oraz temperaturę. Dzięki temu do minimum ogranicza się czas procesu oraz straty preparatu. Po zakończeniu procesu program Fumiguide przygotowuje spersonalizowane raporty i wykresy w celu udokumentowania skuteczności przeprowadzonej fumigacji.

Fumigacja ProFume z firmą Carsekt

Firma Carsekt jako jedna z pierwszych w Polsce odbyła profesjonalne szkolenie teoretyczne, wzięła udział w warsztatach praktycznych organizowanych przy współpracy z producentem preparatu firmą Douglas Products ze Stanów Zjednoczonych oraz zakupiła specjalistyczny, profesjonalny sprzęt do stosowania preparatu ProFume. To wszystko pozwoliło nam na uzyskanie uprawnień do przeprowadzania fumigacji przy użyciu fluorku sulfurylu. Zapewniamy precyzyjną fumigację w najwyższym standardzie.

Galeria ze szkolenia ProFume