Marka CARSEKT ™ – Lider branży DDD

Tradycje firmy Carsekt sięgają 1987 roku. W 2007 roku ciągły rozwój oraz kierunek specjalizacji wymusiły powstanie spółki kapitałowej Carsekt Sp. z o.o. Od 2013 roku jesteśmy członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa, istniejącej od 1971 r., jedynej w kraju organizacji zajmującej się zwalczaniem korozji biologicznej obiektów budowlanych, zrzeszającej 400 specjalistów na terenie Polski.

Posiadamy odział firmy w Mogilnie (województwo kujawsko-pomorskie) oraz Gostyninie (województwo mazowieckie). Działamy na terenie wszystkich miast wojewódzkich oraz ich okolic. Znajdziesz nas w miastach jak np.: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra i wielu innych.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w usługach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Jesteśmy liderem w kraju w dziedzinie zwalczania szkodników drewna w różnych obiektach. Działamy również na rynku zabezpieczania drewna transportowego przed szkodnikami w zakresie eksportu i importu (norma ISPM 15). Jako jedyni w kraju opracowaliśmy i wdrożyliśmy metody pozwalające zwalczać ksylofagi w ciągu całego roku, zarówno w elementach małokubaturowych jak i w całych budynkach wolnostojących.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

W trakcie kilkunastu lat działalności zaufały nam setki firm i osób prywatnych. Oczyściliśmy tysiące budynków, zlikwidowaliśmy miliony szkodników. Zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją i zawsze pamiętamy o wszystkich naszych klientach, nie tylko wtedy kiedy mają problemy! Zapoznaj się z naszymi dokonaniami i sam zadecyduj czy jesteśmy warci Twojego zaufania.

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli masz problemy ze szkodnikami i nie wiesz co zrobić – to dobrze trafiłeś! Skorzystaj z fachowej pomocy naszych specjalistów, którzy ocenią zagrożenie i pomogą rozwiązać Twój problem. Zapraszamy do kontaktu.